chrome firefox opera safari iexplorer

Церемонія нагородження переможців ІІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Дата події:12 березня 2015 о 18:00
Місце події:Мистецький арсенал, Київ, вул.Лаврська, 12
Більше про подію:

12 березня 2015 року о 18:00 в приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» відбудеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2014».

Кращі українські доброчинці – благодійні та громадські організації, волонтерські групи, бізнес-компанії, дитячі й юнацькі колективи і приватні особи – отримають найвищу доброчинну нагороду України – Янгола Добра, а разом з нею визнання і подяку від усього українського суспільства.

Конкурс «Благодійна Україна – 2014» стартував 22 липня 2014 року. Збір заявок тривав 20 лютого 2014 року. Загалом на адресу Оргкомітету надійшло 312 заявок у 10 конкурсних та 3 спеціальних номінаціях. Ще 9 кандидатур було подано на отримання спеціальної відзнаки «Благодійник – допомога з-за кордону».

Хто стане володарями «благодійних «Оскарів» – бурштинових Янголів Добра? Чия благодійна робота визнана кращою? Дізнаємося під час урочистої церемонії нагородження.

Спеціальний гість церемонії – переможець Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик Оксана Муха.

Участь у церемонії – за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна за телефоном: (044) 537-12-80, або електронною поштою vbo.abu@gmail.com.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефоном (063) 97-78-078, електронна пошта: bomelia@gmail.com. Контактна особа – Катерина Зоркіна.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути