chrome firefox opera safari iexplorer

Учні шкіл будуть вчити історію революції гідності та війни з Росією

16 березня 2015 о 12:49

Про це було повідомлено на засіданні робочої групи за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського, яке відбулося в Міносвіти.

Робоча група розробила для вчителів методичну брошуру обсягом близько 40 сторінок формату А4, а для учнів 11-х класів – додатковий параграф до історії України обсягом близько 25 сторінок. І методичний матеріал, і параграф містить значну кількість візуального матеріалу (фото, таблиці тощо), який, за задумом авторів, має посилювати інтерактивну функцію – спонукати учнів до обговорень.

Вже розпочато підготовку параграфу та методичного матеріалу до друку, а також до розміщення онлайн їхніх електронних версій (зокрема, на сайті МОН). Друк матеріалів здійснюватиметься винятково за громадської ініціативи та волонтерської підтримки небайдужих без залучення будь-яких бюджетних коштів. І друкований, і електронний формати навчальних матеріалів будуть цілком безкоштовними.

Електронні версії додаткових навчальних матеріалів про Революцію гідності та російсько-українську війну буде розміщено на сайті МОН одразу після їхньої презентації, що відбудеться найближчим часом.

Джерело: Cultprostir.ua
Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути