Хто з нас на уроках або лекціях не малював звичайною кульковою ручкою? Можливо, знамениті художники-ручкісти саме на шкільних уроках або студентських парах малювали свої перші роботи. В усякому разі, у 25-річного киянина Олександра Кучерявого перший малюнок кульковою ручкою з’явився саме у шкільному зошиті. А потім виникла ідея намалювати місто своєї Мрії, яке почав вигадувати ще з семирічного віку, де щасливо житимуть люди-мрійники.
Звичайною кульковою ручкою міліметр за міліметром упродовж року щодня по 10 годин на добу він малював місто розміром 4,5 квадратних метра на 9 з'єднаних ватманах. На весь малюнок Олександр витратив 17 кулькових ручок. У його місті Мрії ідеально продумана вся інфраструктура, у житлових кварталах багато зелених насаджень, квітів, зручних парковок, сучасних просторих забудов, тут відсутні затори та загазовані індустріальні зони.
Усі об'єкти архітектури цілком автентичні – стадіони, школи, інститути, магазини, метро, автобани, аеропорт, бізнес-центри, вокзали, депо, заводи, електростанції, заправки тощо. Мабуть, це єдине місто, де кожен може заселити себе в будь-який вподобаний будинок і назвати вулицю своїм іменем. До того ж, житло у місті Мрії можна отримати безкоштовно. Майже як при комунізмі.