chrome firefox opera safari iexplorer

Українці здобули кілька престижних нагород на тритижневому Toscana Tour

24 квітня 2015 о 18:00

Українські конкуристи Ференц Сентірмай, Кассіо Ріветті, Рене Теббель, Аліса Данилова, Марина та Світлана Винниченко, Олександр Онищенко, Радіон Редько брали участь у тритижневому Toscana Tour, що складався з великої кількості найрізноманітніших маршрутів.

Першого тижня в основному «Гран-Прі» висотою перешкод до 150 см Рене Теббель і Зіппер зупинилися на 2-му місці.

У Срібному турі висотою 140 см Кассіо Ріветті і Ланнаро посіли друге місце. У конкурі висотою до 145 см пара зайняла таку ж позицію.

Марина Винниченко показала хороший результат у Срібному та Бронзовому турах висотою до 130 см, зайнявши з Харлі ПКЗ друге та третє місця.

Апофеозом другого тижня став кваліфікаційний до ЧЄ-2015 та ОІ-2016 двофазний «Гран-Прі», у який потрапили п'ять українських пар, кращими з яких стали Ференц Сентірмай і Чадін (10-е місце).

У швидкісному конкурі висотою перешкод до 145 см перемогу здобув Ференц Сентірмай на Квікдаймонді. У Срібному турі висотою перешкод до 140 см Ференц і Коренсо зайняли третє місце.

У маршруті для коней семи років висотою до 135 см перше місце зайняв Кассіо Ріветті на Мажор де Бресі.

На третьому тижні у двофазному Золотому турі висотою до 145 см третє місце зайняв Кассіо Ріветті на Кассіані. У швидкісному конкурі до 140 см другим став Кассіо Ріветті на Ланнаро.

У двофазному турі до 140 см третє місце посіла Аліса Данилова на Вегасі де Сен Ермель. У Срібному турі з перестрибуванням висотою до 145 друге місце посів Сентірмай і Чака.

Джерело: Champion
Розділи: Спорт в Україні

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути