chrome firefox opera safari iexplorer

На одному з найвищих флагштоків Києва піднято Державний прапор. ФОТО

08 травня 2015 о 10:43

На подвір’ї Київського Палацу дітей та юнацтва вдруге за 50 років урочисто було піднято на вершину флагштоку прапор України. Таким чином Палац дітей та юнацтва прийняв Естафету єдності, звитяги та слави в рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді «Нам Україна вище над усе!».

В ході урочистостей було піднято Державний прапор на один з найвищих флагштоків столиці, який має висоту 50 м.

palace.kiev.ua

 palace.kiev.ua

Участь в заході взяли народний депутат України, засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко, депутат Київради Олександр Федоренко, громадські діячі, представники батальйонів АТО, учасники бойових дій, волонтери.

palace.kiev.ua

 palace.kiev.ua

Продовжуючи Естафету єдності, вихованці Палацу урочистою ходою пронесли прапори, які повернулися до столиці з зони АТО. Ці прапори разом з необхідною допомогою та дитячими листами, малюнками та оберегами у лютому 2015 року діти передали захисникам на Схід. На кожному прапорі – щирі слова вдячності від тих, хто відстоює суверенітет України.

image(9)

DSC_1589

Хвилиною мовчання вшанували вічну пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни та учасників бойових дій на Сході України, зокрема, загиблого воїна АТО, в минулому вихованця авіа гуртка Палацу Андрія Кірієва. До Дня перемоги школярі поклали квіти до могили Невідомого солдата у парку Вічної слави.

Акція завершилася флешмобом «З вірою в серці»: вихованці творчих колективів Палацу з побажаннями миру в країні випустили в небо десятки синіх та жовтих повітряних кульок.

image(4)

palace.kiev.ua

 palace.kiev.ua

«Рідна країна»

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...