chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2015»

Дата події:6-7 червня 2015 р.
Місце події:м. Буча (літній майданчик Київського національного академічного театру оперети); м. Київ (приміщення Київського національного академічного театру оперети)
Більше про подію:

Темою заходу стане мюзикл.

«О-FEST 2015» гармонійно поєднує класичний і «open-air» формат.

Фестиваль проходитиме два дні: 6 червня в мальовничому парку м. Буча (літній майданчик Київського національного академічного театру оперети) і 7 червня в Києві (приміщення Київського національного академічного театру оперети).

У фестивалі візьмуть участь провідні артисти, музиканти і диригенти з різних країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, України.

Мюзикл — жанр дуже сучасний і в той же час з багатою столітньою історією; легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання; побудований на світових шедеврах літературної класики в поєднанні з якісною музикою, що є провідною у виставі. Він зрозумілий кожному, популярний у всьому світі і в той же час загадковий. У рамках міжнародної події учасники від запрошених країн будуть досліджувати шлях розвитку мюзиклу від зародження до сьогоднішнього дня, а також продемонструють всі стильові особливості жанру.

Крім того, насичена дводенна програма фестивалю передбачає проведення широкомасштабних акцій, зокрема: виставки народних ремесел та виставки картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги для дітей і багато новацій. У програмах Гранд-концертів — арії та дуети з найвідоміших мюзиклів у виконанні світових зірок.

Серед гостей — надзвичайні і повноважні посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі і, звичайно, найкращі в світі глядачі.

Джерело: Еспресо.tv

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути