chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України обіграла Грузію у товариському матчі

10 червня 2015 о 08:00

Контрольним матчем зі збірною Грузії українська національна команда завершила підготовку до гри Євро-2016 проти Люксембурга — більше товариських матчів не заплановано.

Тренерський склад на чолі з Фоменком подивився майже всіх, кого хотів побачити в справі. Не було лише П'ятова, Ярмоленка і Кучера, але їх можливості і так добре відомі Михайлу Фоменку.

Збірна України хоч і виграла, проте перемогу легкою не назвеш. Грузини нітрохи не поступалися нам, і в окремих епізодах лише майстерність Бойка рятувало наші ворота. Ще раз м'яч влучив у поперечину воріт українського воротаря.

Штанга, тільки з протилежного боку поля, дозволила українцям відкрити рахунок. М'яч вийшов курйозним: захисник невдало намагався підключити до гри воротаря, м'яч влучив у штангу і відскочив до Кравця. Артем забив вже в незахищені ворота.

Збільшив перевагу Коноплянка, який красиво у падінні випередив захисника.

Всі гольові моменти наша збірна створила після перерви, коли Михайло Фоменко зробив 5 замін. Команда заграла набагато агресивніше, звідси і небезпечні моменти біля воріт грузинів.

В обороні ж проблем вистачало. Суперник грав не надто швидко, але і в такій ситуації змушував наших захисників помилятися. Одного разу вдалося забити. Наприкінці зустрічі точний удар головою завдав Вацадзе — 2:1.

Товариський матч

Грузія — Україна 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 — 57 Кравець, 0:2 — 67 Коноплянка, 1:2 — 81 Вацадзе.

Грузія — Лорія, Двалі, Наваловський, Кашия (Салуквадзе, 46), Лобжанідзе (Аладашвілі, 71), Окріашвілі (Кенія, 46), Кобахідзе, Казаїшвілі (Вацадзе, 71), Ананідзе, Амісулашвілі, Цхададзе (Чантурія, 46).

Україна — Бойко, Гармаш (Сидорчук, 46), Ракицький, Хачеріді, Ксьонз, Ротань (Тимощук, 46), Морозюк, Степаненко (Рибалка, 46), Гусєв (Шевчук, 46), Коноплянка (Олійник, 76), Селезньов (Кравець , 46).

Попередження: Хачеріді (7).

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути