chrome firefox opera safari iexplorer

19 грудня 2010 Вифлеємське світло миру прибуде у Черкаси

Дата події:19 грудня 2010
Місце події:
Більше про подію:

13 грудня 2010 о 4:18 Вифлеємське Світло Миру перетнуло державний кордон України. 30-особова делегація Організації Українських Скаутів ОУС урочисто отримала як і кожного року на запрошення Союзу Польських Харцерів ZHP Вифлеємське Світло Миру під час урочистостей в Кракові 12 грудня.

Цього року скаути Організації Українських Скаутів вже вдев’яте беруть Вифлеємське Світло Миру і передають його українській громаді. Цей вогник скаути Австрії привозять з Вифлеєму і розповсюджують по цілій Європі. Світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи всіх християн в часі Різдва Христового.

Завдяки скаутам, Світло розповсюджується по всій Україні: в церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Впродовж останніх років ідея передачі Вифлеємського Світла Миру і його проста символіка — мир, радість, братерство і спільнота – позитивно сприйняті українською громадою.

Стало гарною традицією долучатися скаутам осередків Організації Українських Скаутів, а також скаутам інших Скаутських Організацій України до цієї важливої акції, зокрема цього року чекаємо на скаутів ОУС Львова Черкас, Вінниці, Шаргорода, Хмельницького, Миколаєва, Камянець-Подільського, Києва, Коломиї а також скаутів СПОК, Спілки Дитячих та Юнацьких Організацій міста Києва.

19 грудня 2010 року Вифлеємське Світло Миру прибуде і в Черкаси де його доставлять київські скаути СПОК. Його приймуть скаути нашої гімназії, а з понеділка, його буде доставлено у православні храми Черкас.

Координатор — Демчик Роман, 096 3709760

28 вересня

Інші дати
28 вересня відзначають:
  • Всесвітній день боротьби зі сказом.
Розгорнути
Дмитро Яблонський
1921 – український архітектор. Сприяв відродженню сакрального напрямку в сучасному будівництві України. У 1990–1991 рр. звів перший після тривалої перерви православний храм у Києві (церкву Входу Господнього до Єрусалима в Дарниці).
Розгорнути
Народився Василь Сухомлинський
(1918 – 1970), український педагог, публіцист, письменник, поет.
«Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо».
Розгорнути