chrome firefox opera safari iexplorer

19 грудня 2010 Вифлеємське світло миру прибуде у Черкаси

Дата події:19 грудня 2010
Місце події:
Більше про подію:

13 грудня 2010 о 4:18 Вифлеємське Світло Миру перетнуло державний кордон України. 30-особова делегація Організації Українських Скаутів ОУС урочисто отримала як і кожного року на запрошення Союзу Польських Харцерів ZHP Вифлеємське Світло Миру під час урочистостей в Кракові 12 грудня.

Цього року скаути Організації Українських Скаутів вже вдев’яте беруть Вифлеємське Світло Миру і передають його українській громаді. Цей вогник скаути Австрії привозять з Вифлеєму і розповсюджують по цілій Європі. Світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи всіх християн в часі Різдва Христового.

Завдяки скаутам, Світло розповсюджується по всій Україні: в церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Впродовж останніх років ідея передачі Вифлеємського Світла Миру і його проста символіка — мир, радість, братерство і спільнота – позитивно сприйняті українською громадою.

Стало гарною традицією долучатися скаутам осередків Організації Українських Скаутів, а також скаутам інших Скаутських Організацій України до цієї важливої акції, зокрема цього року чекаємо на скаутів ОУС Львова Черкас, Вінниці, Шаргорода, Хмельницького, Миколаєва, Камянець-Подільського, Києва, Коломиї а також скаутів СПОК, Спілки Дитячих та Юнацьких Організацій міста Києва.

19 грудня 2010 року Вифлеємське Світло Миру прибуде і в Черкаси де його доставлять київські скаути СПОК. Його приймуть скаути нашої гімназії, а з понеділка, його буде доставлено у православні храми Черкас.

Координатор — Демчик Роман, 096 3709760

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі