chrome firefox opera safari iexplorer

Вифлеємське світло миру помандрувало Львовом

19 грудня 2010 о 20:20

17 грудня 2010 року о 16:00 Вифлеємське Світло Миру, яке принесли скаути Організації Українських Скаутів ОУС потрапило на Загальноміську виставку юних художників «Святий Миколай». Цю виставку зорганізував УДЮМК (Установа Дитячо-Юнацьких та Молодіжних Клубів Галицького району м. Львова) за сприяння Львівської міської Ради. В рамках святкування дня Святого Миколая і проводиться дана виставка.

Скаути ОУС передали це Світло керівнику УДЮМК пані Катерині Кароль, яка подякували скаутам за принесене Вифлеємське Світло та за їх діяльність. Скаути розповіли за Вифлеємське Світло, його історію, походження і традиції.

18 грудня 2010 року о 10:00 Вифлеємське Світло Миру потрапить до Мальтійської Служби Допомоги, яка займається благодійними проектами і там також передадуть Вифлеємське Світло.

18 грудня 2010 року о 11:00 Вифлеємське Світло Миру потрапить до Львівського Опікового (Ожоговому) центру та 8 лікарні, до дітей, які там лікуються, батьків та персоналу. Також Вифлеємське Світло Миру потрапить до місцевої православної громади УАПЦ, яка знаходиться при 8-й лікарні.

19 грудня 2010 року Вифлеємське Світло Миру скаути Організації Українських Скаутів передадуть до Громади Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні. Це вперше буде передача Вифлеємського Світла лютеранській громаді за всю історію Вифлеємського Світла в Україні.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути