chrome firefox opera safari iexplorer

Вифлеємське Світло Миру у Львівського Римо-Католицького Митрополита

27 грудня 2010 о 19:17

24 грудня 2010 року о 14:30 Вифлеємське Світло Миру потрапило до Глави Римо-Католицької Церкви в Україні архиєпископа Мечислава Мокшицького. 

Його передали скаути Організації українських Скаутів. Це вже стало традиційно, що напередодні Свят-Вечора українські скаути приносять часточку Вифлеємського Світла до Глави РКЦ в Україні, адже його скаути ОУС приносять щороку. 

Напочатку скаути заспівали колядку а потім поділилися оплатком та передали Вифлеємське Світло.

Як і минулого року, Його Ексцеленсія виявив своє захоплення діяльністю Організації Українських Скаутів ОУС в плеканні духовності серед молодого покоління. 

Також виразив бажання зустрічатися частіше і обмінюватися досвідом в справі молодіжного руху. Скаути ОУС побажали Його Ексцеленсії Божого благословення і наснаги в Його душпастирській праці на благо Церкви в Україні.

Як повідомлялося раніше, архиєпископ Мечислав Мокшицький, як і в попередні роки, благословив проведення акції ОУС «Вифлеємське Світло Миру» 2010—2011.

Владислав Станик, ОУС

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути