chrome firefox opera safari iexplorer

8-й Міжнародний фестиваль кіно про права людини «Docudays UA»

Дата події:25-31 березня 2011 р.
Місце події:Київ, Будинок кіно, Німецький культурний центр " Ґете-Інститут"
Більше про подію:

Відкриє «Docudays UA» фаворит багатьох міжнародних фестивалів — фільм «Інший „Челсі“: історія з Донецька» німецького режисера Якоба Пройсса, повідомляє Лігабізнесінформ з посиланням на організаторів.

Фестивальні фільми змагаються у двох конкурсах — творчому й правозахисному. Кожний конкурс має призовий фонд.

Також у рамках фестивалю 26 березня в Будинку кіно відбудеться відкриття виставки робіт художників-карикатуристів.

Цього року конкурс присвячений проблемам утиску свободи слова, мирних зборів і асоціацій в Україні. У цей же день об 11.00 тут пройде майстер-клас «Як убезпечити себе від протиправних дій міліції», який проведуть відомі правозахисники.

Також глядачів очікує майстер-клас і ретроспектива робіт легенди чеської кінодокументалістики Мирослава Янека, романтична панорама «Нове кіно Балтії», спеціальний показ фільму «Серійні вбивства в країні Путіна» і зустріч із автором — французьким режисером Манон Луазо.

Водночас у кінозалі «Ґете-Інституту» пройде показ кращих фільмів друзів Docudays UA — фестивалів «Verzio» (Угорщина), «Watch Docs» (Польща) і «ZubrOFFka» (Польща) — «Три вечори в дружньому колі».

Вхід на всі кінопокази традиційно безкоштовний.

23 вересня

Інші дати
Народився Аркадій Казка
(1890, м. Седнів, тепер Чернігівської обл. - 1929) - український поет, педагог. Підготував до друку збірку "Lamentabile", яка так і не побачила світ. 1989 р. вийшла книжка "васильки". Автор вінка сонетів, одного з перших в Україні.
Розгорнути
Народився Володимир Кубійович
(1900 – 1985), український історик, етнограф, географ, енциклопедист, видавець. Громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» (1955 – 1984) та «Географія українських та сумежних земель».
Розгорнути
Народилась Соломія Крушельницька
(1872 - 1952) – відома українська оперна співачка, педагог. Ще за життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, Вагнерівська примадонна" ХХ століття.
"Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй" Джакомо Пуччіні
Розгорнути