chrome firefox opera safari iexplorer

Акція "Мій друг — Музей! "

Дата події:09 червня 2013 о 10:00
Місце події:Київ, вул. Терещенківська, 5
Більше про подію:

Друзів ніколи не буває багато! Особливо тих – хто завжди радий вас бачити. Ми дуже сподіваємось, що одним з таких друзів є Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у Києві, який працює для вас ось уже більше 30-ти років!

Саме тому, 9 червня 2013 року, у міжнародний день друзів, ми запрошуємо усіх охочих з 10.00 приєднатись до нашої акції «Мій друг — Музей!», засвідчити свою любов до нашого музею та отримати заряд позитивних емоцій!

Будемо перед музеєм малювати квіти-дзвіночки, що ілюструватимуть вірш Павла Тичини Хор лісових дзвіночків" та весело проводити час!

Що для цього потрібно? Тільки ваша присутність і хороший настрій.

Чекаємо на вас за адресою вул. Терещенківська, 5 і віримо, що друзів у нашого музею після цієї акції стане ще більше!

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі