chrome firefox opera safari iexplorer

Акція музею Павла Тичини «Музейні птахи»

Дата події:01 квітня 2014 о 11:00
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини має своїх: музейних волонтерів, музейних садівників, музейних помічників, музейних квіткарів, музейних митців — художників, музикантів, співаків, музейних видавців.

У нас є свій музейний дитячий простір, з музейними квітами, з музейними листочками-книжками, є свої музейні книги (рукописні й видрукувани чималим накладом), свої музейні чарівні олівці, музейні янголи. Усі ці «свої» та «музейні» насправді дуже швидко переходять у розряд «наші», «спільні», «загальні».

От лише зараз ми зрозуміли, що у нас немає музейних птахів, які б зустрічали нас на підході до музею веселим співом, сповіщали про прихід весни, витанцьовували серед музейних квітів, що прикрашатимуть вхід до музею.

1 квітня — Всесвітній день птахів. У цей день об 11.00 учні найближчих шкіл розмістять перед музеєм шпаківні, які неодмінно стануть в нагоді пташкам, які повертаюттся з вирію й шукають для себе оселі. Ці птахи будуть не лише музейними, а й поетичними, бо жваво реагуватимуть співом на українське слово, музику, красу. Наші птахи неодмінно будуть істинними естетами.:)

А дітей, які зроблять для музею такий подарунок, ми пригостимо смачною випічкою у вигляді пташок.

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути