chrome firefox opera safari iexplorer

Акція музею Павла Тичини «Музейні птахи»

Дата події:01 квітня 2014 о 11:00
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини має своїх: музейних волонтерів, музейних садівників, музейних помічників, музейних квіткарів, музейних митців — художників, музикантів, співаків, музейних видавців.

У нас є свій музейний дитячий простір, з музейними квітами, з музейними листочками-книжками, є свої музейні книги (рукописні й видрукувани чималим накладом), свої музейні чарівні олівці, музейні янголи. Усі ці «свої» та «музейні» насправді дуже швидко переходять у розряд «наші», «спільні», «загальні».

От лише зараз ми зрозуміли, що у нас немає музейних птахів, які б зустрічали нас на підході до музею веселим співом, сповіщали про прихід весни, витанцьовували серед музейних квітів, що прикрашатимуть вхід до музею.

1 квітня — Всесвітній день птахів. У цей день об 11.00 учні найближчих шкіл розмістять перед музеєм шпаківні, які неодмінно стануть в нагоді пташкам, які повертаюттся з вирію й шукають для себе оселі. Ці птахи будуть не лише музейними, а й поетичними, бо жваво реагуватимуть співом на українське слово, музику, красу. Наші птахи неодмінно будуть істинними естетами.:)

А дітей, які зроблять для музею такий подарунок, ми пригостимо смачною випічкою у вигляді пташок.

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути