chrome firefox opera safari iexplorer

Акція перед Київським музеєм Павла Тичини "Я — Українець! "

Дата події:27-28 червня 2013 р.
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

З нагоди Дня Конституції України Музей-квартира Павла Тичини (Київ) проводить дводенну акцію «Я — Українець!»

Для нашої громади важливо усвідомлювати себе самодостатньою нацією. Також ми усі повинні вболівати за те, щоб наші права і свободи, передбачені в Конституції України, не лише гарантувалися, а й виконувалися. Тому День Конституції України для нашого суспільства є не просто святом, а Днем нашої свідомості, свободи, надії.

27 червня 2013 року, у передсвятковий день, з 8.00 до 20.00 будь-який перехожий зможе на спеціальному стенді, який буде розміщено перед музеєм, написати своє побажання для України.

28 червня 2013 року, у День Конституції України, починаючи з 10.00 усі охочі можуть продовжити цю традицію, але вже у святковому, урочистому форматі.

Ми повинні розуміти, що наші побажання, адресовані Україні, фактично будуть побажаннями усій нашій громаді, кожному з нас та собі особисто. Прагнучи краси та величі нашої держави, цим самим ми дбаємо про зміст та якість буття кожного громадянина України, який живе на українській землі, разом з нами любить її і хоче бачити найкрасивішою, найбагатшою, а себе відчувати — найщасливішим та гордо, впевнено говорити: «Я — Українець!».

Тим, хто для участі в акції прийде у ці дні до музею-квартири Павла Тичини у вишиванці, ми запропонуємо незвичну для них, але надзвичайно приємну місію, яка не лише надовго засвідчить їх участь в нашому святковому дійстві, а б дуже надзвичайно приємним спогадом на багато-багато років.

Усі учасники акції підуть з музею з особливими святковим тичинівським подарунком, який, можливо, стане Вашим постійним супутником у житті.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі