chrome firefox opera safari iexplorer

Акція перед Київським музеєм Павла Тичини "Я — Українець! "

Дата події:27-28 червня 2013 р.
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

З нагоди Дня Конституції України Музей-квартира Павла Тичини (Київ) проводить дводенну акцію «Я — Українець!»

Для нашої громади важливо усвідомлювати себе самодостатньою нацією. Також ми усі повинні вболівати за те, щоб наші права і свободи, передбачені в Конституції України, не лише гарантувалися, а й виконувалися. Тому День Конституції України для нашого суспільства є не просто святом, а Днем нашої свідомості, свободи, надії.

27 червня 2013 року, у передсвятковий день, з 8.00 до 20.00 будь-який перехожий зможе на спеціальному стенді, який буде розміщено перед музеєм, написати своє побажання для України.

28 червня 2013 року, у День Конституції України, починаючи з 10.00 усі охочі можуть продовжити цю традицію, але вже у святковому, урочистому форматі.

Ми повинні розуміти, що наші побажання, адресовані Україні, фактично будуть побажаннями усій нашій громаді, кожному з нас та собі особисто. Прагнучи краси та величі нашої держави, цим самим ми дбаємо про зміст та якість буття кожного громадянина України, який живе на українській землі, разом з нами любить її і хоче бачити найкрасивішою, найбагатшою, а себе відчувати — найщасливішим та гордо, впевнено говорити: «Я — Українець!».

Тим, хто для участі в акції прийде у ці дні до музею-квартири Павла Тичини у вишиванці, ми запропонуємо незвичну для них, але надзвичайно приємну місію, яка не лише надовго засвідчить їх участь в нашому святковому дійстві, а б дуже надзвичайно приємним спогадом на багато-багато років.

Усі учасники акції підуть з музею з особливими святковим тичинівським подарунком, який, можливо, стане Вашим постійним супутником у житті.

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути

Новини Дивитися всі