chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Подаруй українську книжку». Крок 10-й (Донеччина)

Дата події:15 жовтня 2011
Місце події:Донецька обл., Артемівський р-н, с. Володимирівка
Більше про подію:

15 жовтня 2011 року відбудеться відкриття десятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку», що проводиться в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Цього разу ми збираємо книги для бібліотеки села Володимирівка на Донеччині.

Ось і Донеччина… Інша область, інша бібліотека… Але є щось спільне і з попередніми бібліотеками – відсутність ремонту, опалення узимку, мізерні поповнення і... бібліотекар із теплим вогником у душі. На цей рік бібліотека не отримала від держави жодної дитячої передплати. Не байдуже? Подаруймо дітям на новий навчальний рік багато цікавих подорожей із героями книжок та журналів, а дорослим – захоплюючого та корисного читання!

ПОДАРУЙ КНИЖКУ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ – СТВОРИ КРАЇНУ ЦІКАВИХ СПІВРОЗМОВНИКІВ!

• Як я можу долучитися?
Змінити світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Володимирівській бібліотеці під час кожних відвідин села!
• Для цього:
1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – звернись за порадою до організаторів.
3. Під час наступних відвідин села Володимирівка – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ДЕСЯТОГО кроку!

Про Володимирівку (Донецька обл., Артемівський р-н, с. Володимирівка)
Місто Соледар та унікальні соляні шахти...
...А ще БІБЛІОТЕКА, полиці якої снять новими книгами.

Контакти організаторів:
Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com
Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор десятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку». Тел. 097 294 755 8

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути