chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Подаруй українську книжку». Крок 7

Дата події:26 лютого 2011
Місце події:Харківська обл., Золочівський р-н, с.Феськи.
Більше про подію:

Цього разу ми збираємо книги для бібліотеки села Феськи у Харківський обл.

У Феськівській сільській раді, що знаходиться в Харківській області, минулого року було ще 2 бібліотеки, а вже з січня цього року залишилась одна в с. Феськи.

Саме до цієї бібліотеки звертаються тепер за книжками мешканці 7-ми навколишніх сіл.

Поповнення у сільській бібліотеці за останній рік не було, державі «економніше» закрити, ніж підтримувати, та економити на опаленні бібліотеки узимку.

Найчастіші відвідувачі – діти, яким бракує світової та української дитячої літератури, періодичних видань діткам 1-3 класів.

Тож подаруйте цим читачам можливість мандрувати океанами, морями, пустелями, хмарами по цілому світу, перемагати злодіїв, загартовувати характер, поринати у мрії…

Як я можу долучитися?

Змінити світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Феськівській бібліотеці під час кожних відвідин села!

Для цього:

1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним –
• скористайся «списком бажань» (wishlist) бібліотеки села Феськи — http://fesky.reads.wishes.in.ua/ — (це саме ті книги, яких їм бракує!!!)
• або звернись за порадою до організаторів.
3. Під час наступних відвідин села Феськи – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні).

Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com
Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор сьомого Кроку Акції «Подаруй українську книжку». Тел. 097 294 755 8

«Список бажань» (wishlist) бібліотеки с. Феськи — http://fesky.reads.wishes.in.ua/


15 липня

Інші дати
Народився Олександр Хвиля
(1905, с.Олександро-Шультине, Донецька область – 1977) - український актор. Упродовж життя зіграв понад 70 ролей, поміж яких Устим Кармелюк, Савка Троян та О.Пархоменко стали класичними в українському кіно.  
«Народ не візьмеш на макуху Від зоддаля розрізнить чин: І хто є син його по духу, І хто – по духу! – сучий син» (Борис Олійник)
Розгорнути
Народився Микола Кільчевський
(1909, м. Кам'янець-Подільський, 1979) - український вчений у галузі механіки і математики. Працював у напрямку теорії потужності та аналітичної механіки.
Розгорнути