chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Подаруй українську книжку». Крок 9-й

Дата події:18 червня 2011
Місце події:Луганська обл., Новопсковський р-н, с. Риб’янцеве
Більше про подію:

18 червня 2011 року відбудеться відкриття дев’ятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку», що проводиться в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Цього разу ми збираємо книги для бібліотеки села Риб’янцеве на Луганщині.

Новина про те, що Риб’янцівська бібліотека стане першою на Луганщині, де пройде Акція «Подаруй українську книжку», і наповниться новими україномовними книжками, стала приємною несподіванкою для бібліотекарки та мешканців села.

У книгозбірні понад 800 читачів, найчастішими відвідувачами є діти. У бібліотеці вирує культурне життя села: тут працює ляльковий гурток для дітей, що виступає у дитячих садках, сімейний клуб, а бібліотекарка своєю фантазією та натхненням створює у приміщенні книгозбірні атмосферу, від якої отримуєш саме задоволення та радість...

Долучайтеся до акції:
1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним –
• скористайся «списком бажань» (wishlist) бібліотеки села Риб’янцеве (це саме ті книги, яких їм бракує!!!)
• або звернись за порадою до організаторів.
3. Під час відвідин села Риб’янцеве – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ДЕВ’ЯТОГО кроку!

Про Риб’янцеве
Іхтіологічний заказник «Айдарський», Балка крута, Георгіївська церква, Риб’янцівський хрест ...А ще БІБЛІОТЕКА, полиці якої снять новими книгами.

Контакти організаторів:
Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com
Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор дев’ятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку». Тел. 097 294 7558

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі