chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Різдвяні пригощення від Павла Тичини»

Дата події:23 грудня 2013 р. - 12 січня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира П. Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

Усі, хто у світкові новорічно-різдвяні дні опинявся у помешканні Павла Тичини, завжди запрошувалися до святкового столу. Їх пригощади смачними солодощами та обдаровували різними подарунками.

В святкові передріздвяні, новорічні та різдвяні дні (від 23 грудня 2013 року до 12 січня 2014 року) усіх відвідувачів музею пригощатимемо «Гостинцями від Тичини» — імбирним печивом. У ці святкові дні — ми разом з Вами і гарний настрій повинен бути у кожного, хто переступить поріг оселі Поета.

Печиво за рецептом Каерини Кузьмівни Папарук, тещі Павла Григоровича. Таке печиво пекли на Різдвяні свята в Києві на початку ХХ століття.

Хочете скуштувати? Тоді — мерщій до нас! Імбирне печиво, запашний чай, святкові пісні допоможуть нам створити гарний настрій.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі