chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «З ангелом у руці»

Дата події:27 грудня 2013 р. - 5 січня 2014 р.
Місце події:музей-квартира П. Тичини (вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

З 27 грудня 2013 року до 5 січня 2014 року ЩОДНЯ (у робочі дні музею) о 13.00 співробітники музею перед нашим будинком (вулиця Терещенківська,5) даруватимуть усім перехожим Ангелів.

Цей ангел може прикрашати Ваше помешкання, може прикрасити дерево чи кущ біля будинку, може слугувати закладкою для книги, може висіти на вікні і щоранку вітати Вас з новим днем.

Головне, що він нагадуватиме усім про свята, що надходять та про музей, який вирішив таким оригінальним чином привітати громаду!

Колектив музею бажає, що саме Ви були з їх ангелом у руці і щоб цей ангелик зігрівав Вам серце та був добрим порадником Вашій душі. Лише Ваша душа буде з Вами завжди щирою, і всю правду про Вас, про Ваші добрі справи, про Ваші мрії знатиме Ангел, якого Вам подарують музейники-тичинівці!

Бажаємо Вам зустрічі з ними!

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути