chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «З ангелом у руці»

Дата події:27 грудня 2013 р. - 5 січня 2014 р.
Місце події:музей-квартира П. Тичини (вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

З 27 грудня 2013 року до 5 січня 2014 року ЩОДНЯ (у робочі дні музею) о 13.00 співробітники музею перед нашим будинком (вулиця Терещенківська,5) даруватимуть усім перехожим Ангелів.

Цей ангел може прикрашати Ваше помешкання, може прикрасити дерево чи кущ біля будинку, може слугувати закладкою для книги, може висіти на вікні і щоранку вітати Вас з новим днем.

Головне, що він нагадуватиме усім про свята, що надходять та про музей, який вирішив таким оригінальним чином привітати громаду!

Колектив музею бажає, що саме Ви були з їх ангелом у руці і щоб цей ангелик зігрівав Вам серце та був добрим порадником Вашій душі. Лише Ваша душа буде з Вами завжди щирою, і всю правду про Вас, про Ваші добрі справи, про Ваші мрії знатиме Ангел, якого Вам подарують музейники-тичинівці!

Бажаємо Вам зустрічі з ними!

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути