chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «З музеєм Тичини — сьогодні, завтра й післязавтра»

Дата події:8-9 листопада 2013 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

9 листопада 2013 року — День української мови і писемності. Тому 8 та 9 листопада 2013 року Музей-квартира Павла Тичини проводять незвичну акцію, у якій буде 35 переможців.

Чому 35 ? Бо рівно 35 років тому почали «готувати грунт» для створення Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в м. Києві. Бо у січні наступного, 2014-го року — виповнюється 35 років від дня заснування музею. А у січні 2015 року — 35 років від дня його відкриття.

Сенс акції полягає у тому, що наші співробітники та волонтери 8 та 9 лисопада 2013 року у строго визначений час в різних місцях роздаватимуть музейні прапорці з словами Павла Тичини «Любите Ви Україну — я ще більш її люблю». 35 з 400 прапорців крім цих слів поета будуть мати напис «День української мови та писемності». Власники таких «Особливих прапорців» від 15 листопада 2013 року до 15 грудня 2013 року зможуть у музеї отримати незвичні календарі, які саме зараз друкуються коштом меценатів та друзів музею. Незвичність їх у тому, що користуватися ними можна буде впродовж трьох років, аж до 2016 року, коли відзначатимуть 125-ліття Павла Тичини.

Отже, якщо Ви раптом 8 та 9 листопада 2013 року в центрі Києва помітите красиву юнку з прапорцями фіолетового кольору (а цей колір, як Ви зауважили, вже кілька років є нашим музейним кольором), підходьте та отримуйте від неї подарунок до Дня української мови та писемності. Хтозна, можливо він стане саме для Вас приводом завітати до музею за іще одним подарунком?

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути