chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «З музеєм Тичини — сьогодні, завтра й післязавтра»

Дата події:8-9 листопада 2013 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

9 листопада 2013 року — День української мови і писемності. Тому 8 та 9 листопада 2013 року Музей-квартира Павла Тичини проводять незвичну акцію, у якій буде 35 переможців.

Чому 35 ? Бо рівно 35 років тому почали «готувати грунт» для створення Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в м. Києві. Бо у січні наступного, 2014-го року — виповнюється 35 років від дня заснування музею. А у січні 2015 року — 35 років від дня його відкриття.

Сенс акції полягає у тому, що наші співробітники та волонтери 8 та 9 лисопада 2013 року у строго визначений час в різних місцях роздаватимуть музейні прапорці з словами Павла Тичини «Любите Ви Україну — я ще більш її люблю». 35 з 400 прапорців крім цих слів поета будуть мати напис «День української мови та писемності». Власники таких «Особливих прапорців» від 15 листопада 2013 року до 15 грудня 2013 року зможуть у музеї отримати незвичні календарі, які саме зараз друкуються коштом меценатів та друзів музею. Незвичність їх у тому, що користуватися ними можна буде впродовж трьох років, аж до 2016 року, коли відзначатимуть 125-ліття Павла Тичини.

Отже, якщо Ви раптом 8 та 9 листопада 2013 року в центрі Києва помітите красиву юнку з прапорцями фіолетового кольору (а цей колір, як Ви зауважили, вже кілька років є нашим музейним кольором), підходьте та отримуйте від неї подарунок до Дня української мови та писемності. Хтозна, можливо він стане саме для Вас приводом завітати до музею за іще одним подарунком?

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі