chrome firefox opera safari iexplorer

Щоденно — зі словом Тичини

27 січня 2013 о 23:06

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві випускає в життя у віртуальному просторі проект «Тиичиніська цитата дня».

Сторінки з такими назвами «житимуть» у найрозповсюдженіших соціальних мережах.

Починаючи від 27 січня 2013 року (від Дня народження поета) на цих сторінках та головній сторінці сайту музею (www.tychyna.com)

ЩОДЕННО відбуватиметься оновлення цитат з поезій, спогадів, епістолярії Павла Тичини.

Його слова, поетичні чи прозові, є влучними, пророчими, філософськими, романтичними, ніжними, сонячними, музичними.
Від 27 січня 2013 року кожен з користувачів інтернету може починати ранок не лише з ранкової кави, а й з перегляду Тичинівських сторінок за філіжанкою арматної ранкової кави чи чаю.

Організатори та ідеологи проекту сподіваються, що кожний Ваш день у супроводі тичинівських слів набуде особливого змісту та сенсу. Можливо, для когось саме ці, прочитані вранці тичинівські слова, стануть провісниками долі та дороговказом у житті.

Додала Тетяна Сосновська

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути