chrome firefox opera safari iexplorer

Анонімний автор ХVІІ cт. «Слово о збуренії пекла» (вистава театру МІСТ)

Дата події:17 листопада 2013 о 19:00
Місце події:Києво-Могилянський театральний центр «Пасіка» вул. Іллінська 9 м. «Контрактова площа»
Більше про подію:

ПРЕМ’ЄРА!

Анонімний автор ХVІІ ст.
«Слово о збуренії пекла»
Містерія

Постановка — Юлія Гасиліна
Музичний керівник, хормейстер — Олена Кореняк
Костюми — Євгенія Набока, Лілія Кокуріна
Декорації -Дмитро Левенко
Маски — Дмитро Левенко, Юлія Зозуля
Звук — Олександр Пащенко
Хор:
Олена Кореняк, Тетяна Скрипник, Анжела Данильчук, Катерина Ільченко, Володимир Трач, Михайло Гасилін

Дія відбувається на чотирьох сценах, глядач знаходиться в середині «квадрату», тобто фактично оточений «Пеклом». До автентичного тексту п'єси додалися інтермедії та історія про Юду.

Самі пекельні мешканці виписані автором досить гумористично, щоб підкреслити їх неспроможність перешкодити головній події — сходження Ісуса Христа в Пекло та звільнення всіх праведників. Однак це «опускання» високого в «низьке» не позбавляє виставу духовного звучання, адже за всім стоїть серйозна і важлива для людини того часу християнська думка.

Замовлення квитків: 
044 230 25 09,
066 299 61 63

Вартість квитків 40 грн.
www.teatr-mist.org.ua

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути