chrome firefox opera safari iexplorer

«Буковельські ігри-2011»

Дата події:18-20 лютого 2011 р.
Місце події:Прикарпаття, Туристичний комплекс «Буковель»
Більше про подію:

Гірськолижний і SPA курорт «Буковель» спільно з «Rossignol-Україна» запрошують на щорічний спортивно-музичний фестиваль «Буковельські Ігри 2011», який пройде 18, 19 і 20 лютого у ГК «Буковель».

У рамках фестивалю традиційно відбудуться міжнародні змагання серед «Любителів» і «Мастерс» (Ветеранів) з гірських лиж та сноуборду в дисциплінах слалом-гігант і спеціальний слалом, інформує bukovel.com.

Кожен рік поборотися за призовий фонд змагань 20 000 $ від Rossignol з’їжджаються любителі і колишні спортсмени з усієї України, а також з Росії, Чехії, Польщі, Молдови, Грузії, Італії, Австрії та Франції. Провідні гірськолижні школи України виставляють своїх учнів поборотися за призи серед «Любителів», самі інструктора змагаються в категорії «Мастерс».

Рік від року зростає інтерес до гірських лиж, також збільшується і кількість учасників: з 200 чоловік в 2008 році до 450 в минулому році. Зараз очікується понад 500 учасників змагань, наймолодшим учасникам немає і 4-років, найдосвідченішим вже за 70!

Другий рік поспіль за підтримки «Фокстрот» діти до 13 років стартують згідно категоріям FIS – в групах до 7 років, від 8 до 10 років, від 11 до 13 років.

Любителі борються за призові місця у категоріях 14-17 років, 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60-69 років і 70 років і старше, окремо чоловіки та жінки, також окремо стартують і сноубордисти.

З причини великої кількості учасників, основна дисципліна стартів – слалом-гігант проводиться в два етапи. Відбірковий тур (стартують всі бажаючі) пройде в п’ятницю, 18 лютого. У фінал (субота, 19 лютого) потраплять лише найкращі в кожній категорії, згідно з квотами. У неділю 20 лютого пройде спеціальний слалом, найбільш технічно складна дисципліна, не лякає навіть любителів – очікується більше сотні учасників.

Нагородження переможців у слаломі-гіганті і музичну частину фестивалю глядачі побачать 19-го лютого в Розважальному Центрі «Бука». Розпалювати настрій на нагородженні будуть «DJ Greg Ignatovich» і група «SMS». 

Джерело: www.bukovel.com

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути