chrome firefox opera safari iexplorer

«Буковельські ігри-2011»

Дата події:18-20 лютого 2011 р.
Місце події:Прикарпаття, Туристичний комплекс «Буковель»
Більше про подію:

Гірськолижний і SPA курорт «Буковель» спільно з «Rossignol-Україна» запрошують на щорічний спортивно-музичний фестиваль «Буковельські Ігри 2011», який пройде 18, 19 і 20 лютого у ГК «Буковель».

У рамках фестивалю традиційно відбудуться міжнародні змагання серед «Любителів» і «Мастерс» (Ветеранів) з гірських лиж та сноуборду в дисциплінах слалом-гігант і спеціальний слалом, інформує bukovel.com.

Кожен рік поборотися за призовий фонд змагань 20 000 $ від Rossignol з’їжджаються любителі і колишні спортсмени з усієї України, а також з Росії, Чехії, Польщі, Молдови, Грузії, Італії, Австрії та Франції. Провідні гірськолижні школи України виставляють своїх учнів поборотися за призи серед «Любителів», самі інструктора змагаються в категорії «Мастерс».

Рік від року зростає інтерес до гірських лиж, також збільшується і кількість учасників: з 200 чоловік в 2008 році до 450 в минулому році. Зараз очікується понад 500 учасників змагань, наймолодшим учасникам немає і 4-років, найдосвідченішим вже за 70!

Другий рік поспіль за підтримки «Фокстрот» діти до 13 років стартують згідно категоріям FIS – в групах до 7 років, від 8 до 10 років, від 11 до 13 років.

Любителі борються за призові місця у категоріях 14-17 років, 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60-69 років і 70 років і старше, окремо чоловіки та жінки, також окремо стартують і сноубордисти.

З причини великої кількості учасників, основна дисципліна стартів – слалом-гігант проводиться в два етапи. Відбірковий тур (стартують всі бажаючі) пройде в п’ятницю, 18 лютого. У фінал (субота, 19 лютого) потраплять лише найкращі в кожній категорії, згідно з квотами. У неділю 20 лютого пройде спеціальний слалом, найбільш технічно складна дисципліна, не лякає навіть любителів – очікується більше сотні учасників.

Нагородження переможців у слаломі-гіганті і музичну частину фестивалю глядачі побачать 19-го лютого в Розважальному Центрі «Бука». Розпалювати настрій на нагородженні будуть «DJ Greg Ignatovich» і група «SMS». 

Джерело: www.bukovel.com

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути