chrome firefox opera safari iexplorer

Офіційно затверджено порядок проведення ЗНО у 2011 році

17 січня 2011 о 16:12

4 січня у Міністерстві юстиції зареєстровано наказ МОН №1207 від 6 грудня 2010 року «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2011 році».

Зазначеним наказом затверджено Порядок проведення зовнішнього оцінювання в 2011 році, Положення про апеляційну комісію Українського центру оцінювання, Положення про регламентну комісію регіонального центру оцінювання та Технічний опис сертифіката ЗНО.

Зазначені документи визначають основні засади проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра у 2011 році.

Нагадаємо, у 2011 році вступ більшої частини абітурієнтів до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Виключення складатимуть особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше та окремі категорії громадян України та іноземців.

Зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Обов’язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, – пише «Освіта».

Згідно з затвердженим графіком проведення зовнішнього оцінювання, основна сесія ЗНО пройде з 2 по 24 червня 2011 року. Реєстрація учасників ЗНО 2011 року триватиме до 28 лютого 2011 року.

Джерело: ЗІК
Розділи: Новини освіти Освічена

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути