chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти затвердило розклад ЗНО

21 листопада 2012 о 10:02

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України підписано наказ від 20.11.2012 № 1297, яким затверджено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році. Про це УНН повідомили у прес-службі МОНмолодьспорт.

Відповідно до цього наказу реєстрацію осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 4 січня до 5 березня 2013 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься наступного року після завершення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах. Наводимо строки проведення тестувань з усіх предметів:

3 червня – хімія;

5, 6 червня – українська мова і література;

8 червня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська);

10 червня – російська мова;

12, 13 червня – математика;

15 червня – географія;

17 червня – всесвітня історія;

19, 20 червня – історія України;

22 червня – фізика;

25 червня – біологія;

27 червня – світова література.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено впродовж 4-11 липня 2012 року.

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути