chrome firefox opera safari iexplorer

День виразного читання у Музеї-квартирі Павла Тичини (Київ)

Дата події:06 березня 2013
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві (вул. Терещенківська,5, кв. 1,3)
Більше про подію:

У акції зможуть брати участь лише дошкільнята. 

З 10.00 до 16.00 вони можуть прийти разом з виховтелями, матусями, татами, нянями, бабусями-дідусями, братиками-сестичками і, ВИРАЗНО ПРОЧИТАВШИ ВІРШІ будь-якого поета українською мовою, отримають в подарунок від музею красиву закладку для книги і можливість подивитися дитячі мультфільми (також українською мовою). На нашу думку, це сприятиме тому, що батьки й діти проводитимуть разом більше часу, активніше читатимуть, вчитимуть вірші на пам"ять, декламуватимуть їх, радітимуть спілкуванню та своєму поетичному збагаченню.

Час перебування у музейній вітальні — необмежений. Вірші можна читати — від душі голосно і довго, фотографуватися, співати, дивитися мультики, малювати, сміятися й радіти життю!

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути