chrome firefox opera safari iexplorer

Дійство «Поетичний фестиваль на Терещенківській, 5»

Дата події:18 травня 2014 о 12:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві започатковуїє щорічне поетичне дійство «Поетичний фестиваль на Терещенківській,5″, яке відбуватиметься у неділю, найближчу до Міжнародного дня музеїв — тобто до 18 травня.

Поетичне слово завжди було супутником кожної людини. Лаконічність, мудрість, філософія думки, краса і музика в словосплетіннях, доречність, змістовність, пророцтво — усе це та багато іншого вміщено в поетичному в слові. Поезія завжди супроводжувала людство, від часів «Слова о полку Ігоревім», народних пісень і дум й до сьогодення.

Музей-квартира Павла Тичини, виконуючи свою високу місію, несе поетичних слово до людей, в тому числі й засновуючи щорічний дійство «Поетичний фестиваль на Терещенківській,5″. У день фестивалю музей буде відкритим майданчиком для будь-кого з сучасних письменників, музикантів, художників.

Поетичне дійство проходитиме щороку у неділю, найближчу до Мужнародного дня музеїв — 18 травня.

Цього року 18 травня припадає на неділю, тому «Поетичний фестиваль на Терещенківській,5″ розпочнеться 18 травня о 12.00 у мистецькій вітальні музею.

Запрошуємо усіх охочих прочитати свої улюблені вірші чи послухати інших поетів та виконавців.

З огляду на те, що 18 травня 2014 року виповнюється 70 років з того зловісного дня, коли розпочалася депортація кримських татар з їх батьківщини, внаслідок чого понад 100 тисяч осіб зазнали поневірянь, у поетичному фестивалі-дійстві лунатимуть злободенні вірші небайдужих патріотів України, які своєю громадянською позицією повинні утвердити незламність духу нашого народу. Сподіваємося, що й тема долі кримських татар 70 років тому та в сьогоденні не залишиться поза увагою.

Бажаючим взяти участь у фестивалі звертатися за телефоном 044-2344327 до музею-квартири Павла Тичини, або лишати свої повідомлення на цій сторінці в примітці «Коментарі».

«Поетичний фестиваль на Терещенківській, 5″ розпочнеться о 18 травня 2014 року 12.00

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі