chrome firefox opera safari iexplorer

Екскурс "Павло Тичина працював бібліотекарем? "

Дата події:30 вересня 2013 о 12:00
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

30 вересня, у Всеукраїнський День бібліотек, встановлений Президентом України у 1998 році, Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини пропонує до Вашої уваги чотири екскурси-подорожі музеєм під назвою «Павло Тичина працював в бібліотеці?» О 12.00, 14.00, 16.00 та о 18.00.

Мова йтиме не лише про особисту бібліотеку Поета, а й про нову маловідому сторінку в його біографії — роботу у бібліотеці.

Відідувачі довідаються про те, які вимоги ставилися до бібліотекарів у 20-ті роки ХХ століття, які умови зарахування на роботу були необхідними, інші цікаві подробиці.

Також під час екскурсії не залишиться поза увагою і постать дружини Павла Тичини — Лідії Папарук, яка також була біблітекарем і багато чим допомогла Поетові у комплектуванні його бібліотеки.

Інформація, отримана під час екскурсії, буде багато в чому абсолютно новою для допитливого слухача.

Екскурсійна група — 10 осіб, тому попередня реєстрація — неодмінна. Телефон для реєстрацій — 234-43-27.

Вартість екскурсії — за тарифами музею. Розрахунок можливий готівкою чи пластиковою карткою.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі