chrome firefox opera safari iexplorer

Центр туристичної інформації у Львові активно працював на свята

05 травня 2011 о 10:45

Протягом Великодніх свят (23, 25 та 26 квітня) Центр туристичної інформації у Львові відвідало 244 особи.

Про це повідомили у прес-службі Львівській міській раді.

Серед них – 68 осіб з України (Київ, Харків, Львів та область) та 176 іноземців (основні — Польща, Німеччина, Росія, США, а також Франція, Іспанія та Японія).

«Кожних вихідних кількість туристичних груп у Львові зростає. А це – гроші, які залишаються у місті. Важливо, щоб кожен львів’янин розумів, що турист, який приїхав до міста, в кінцевому результаті приносить вигоду саме нам», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час Великодніх свят найбільше туристів, які звертались у Центр, цікавила програма святкувань у місті, карти, друкована продукція, транспортне сполучення.

Нагадаємо, торік Львів відвідало понад 1 млн туристів зі 114 країн світу.

У мерії нагадують, що Центр туристичної інформації розташований на першому поверсі Ратуші (пл. Ринок, 1).

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути