chrome firefox opera safari iexplorer

Екскурс з каганцями "А було ж колись і таке... "

Дата події:29 листопада 2014 о 17:00
Місце події:Музей П. Тичини, м. Київ
Більше про подію:

29 лисопада 2014 року такий екскурс у #МузейТичини відбудеться о 17.00. Відвідувачі не лише відчують атмосферу повоєнного Києва, не тільки зрозуміють утаємниченість життя відомих персоналій, а й довідаються про виклики, тривоги, небезпеки, які чатували на Павла Тичини впродовж його життя.

Екскурс супроводжується музикою.

Вартість квитків — 60,00 грн. Кількість глядачів — до 12 осіб. Попереднє викуплення квитків 0бов"язкове.

Тел. 044-234-43-27.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути