chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль дизайнерських ялинок «hand-made»

Дата події:18 грудня 2010 о 16:00
Місце події:м. Київ, Український дім (вул. Хрещатик, 2)
Більше про подію:

На фестивалі всі охочі зможуть позмагатися у найкреативнішому створенні новорічної ялинки та отримати призи. Зокрема, переможець конкурсу виграє поїздку на флористичну виставку до Німецького міста Гессен, а 2-3 місце отримають цінні призи на суму 5 тисяч і 4 тисячі гривень.

Фестиваль відбудеться у рамках новорічно-різдвяної виставки-ярмарку, яка проходитиме з 10 грудня по 12 січня.

На виставці відвідувачі знайдуть все, що потрібно для підготовки до зустрічі Нового року — як новорічну атрибутику, так і подарунки на будь-який смак. 

Зокрема, увазі покупців представлять аксесуари, посуд, різні задумки оформлення новорічного інтер'єру, якісні карнавальні костюми, українські сувеніри, книги на новорічну тематику, а також музейні експонати ляльок.

На виставці будуть представлені прикрашені ялинки різних культур — скандинавська, американська, європейська, українська, російська та ін.

Виставка працюватиме з 10.00 до 21.00. Вхід вільний.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі