chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль дизайнерських ялинок «hand-made»

Дата події:18 грудня 2010 о 16:00
Місце події:м. Київ, Український дім (вул. Хрещатик, 2)
Більше про подію:

На фестивалі всі охочі зможуть позмагатися у найкреативнішому створенні новорічної ялинки та отримати призи. Зокрема, переможець конкурсу виграє поїздку на флористичну виставку до Німецького міста Гессен, а 2-3 місце отримають цінні призи на суму 5 тисяч і 4 тисячі гривень.

Фестиваль відбудеться у рамках новорічно-різдвяної виставки-ярмарку, яка проходитиме з 10 грудня по 12 січня.

На виставці відвідувачі знайдуть все, що потрібно для підготовки до зустрічі Нового року — як новорічну атрибутику, так і подарунки на будь-який смак. 

Зокрема, увазі покупців представлять аксесуари, посуд, різні задумки оформлення новорічного інтер'єру, якісні карнавальні костюми, українські сувеніри, книги на новорічну тематику, а також музейні експонати ляльок.

На виставці будуть представлені прикрашені ялинки різних культур — скандинавська, американська, європейська, українська, російська та ін.

Виставка працюватиме з 10.00 до 21.00. Вхід вільний.

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути