chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль дизайнерських ялинок «hand-made»

Дата події:18 грудня 2010 о 16:00
Місце події:м. Київ, Український дім (вул. Хрещатик, 2)
Більше про подію:

На фестивалі всі охочі зможуть позмагатися у найкреативнішому створенні новорічної ялинки та отримати призи. Зокрема, переможець конкурсу виграє поїздку на флористичну виставку до Німецького міста Гессен, а 2-3 місце отримають цінні призи на суму 5 тисяч і 4 тисячі гривень.

Фестиваль відбудеться у рамках новорічно-різдвяної виставки-ярмарку, яка проходитиме з 10 грудня по 12 січня.

На виставці відвідувачі знайдуть все, що потрібно для підготовки до зустрічі Нового року — як новорічну атрибутику, так і подарунки на будь-який смак. 

Зокрема, увазі покупців представлять аксесуари, посуд, різні задумки оформлення новорічного інтер'єру, якісні карнавальні костюми, українські сувеніри, книги на новорічну тематику, а також музейні експонати ляльок.

На виставці будуть представлені прикрашені ялинки різних культур — скандинавська, американська, європейська, українська, російська та ін.

Виставка працюватиме з 10.00 до 21.00. Вхід вільний.

17 липня

Інші дати
Микола Миклухо-Маклай
1846 – російський мандрівник українського походження, антрополог, етнограф, географ, гуманіст. Дослідник, що став «каарам-тамо» (людиною з Місяця) для багатьох тубільців і науковим авторитетом для освічених європейців.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути