chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Кришталева казка»

Дата події:24-27 листопада 2011 р.
Місце події:Київ, Палац дітей та юнацтва
Більше про подію:

Фестиваль відбудеться в кращих європейських традиціях підготовки до Дня святого Миколая та різдвяних свят.

На відвідувачів фестивалю чекає виставка авторської ляльки та ведмедиків Тедді з різних країн світу, святкування дня народження Вінні Пуха, виставка-ярмарок авторських творів мистецтва кращих майстрів лялькового справи, майстер-класи зі створення ведмедиків і ляльок.

Також пройде майстер-шоу кращих шоколатьє і майстрів кондитерських справ, смачні дегустації і море шоколадного фондю з екзотичними фруктами; унікальна виставка японської імператорської ляльки, майстер-класи з ікебани, каліграфії та орігамі, аксесуарів і квітам з японської глини.

Відбудуться презентації колекцій ювелірних виробів, покази колекції виробів для домашнього декору зі шкіри та хутра від Діани Дорожкіної, демонстрація творів мистецтва з художнього скла, кришталя і кварцу від кращих склодувів Україні, виставка робіт Київського архітектурного клубу і лекція «Предмети мистецтва в сучасному інтер'єрі» ведучого українського архітектора Гліба Ушакова.

Окрім того, у Палаці дітей та юнацтва (а саме там проходитме фестиваль) гостей чекає концертна і розважальна шоу-програма за участю українських виконавців протягом усіх днів фестивалю, насичена програма смачних дегустацій, флеш-мобів, анімацій, театралізованих постановок, феєрверк метеликів та шоу вогню.

Джерело: УНН

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути