chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Кришталева казка»

Дата події:24-27 листопада 2011 р.
Місце події:Київ, Палац дітей та юнацтва
Більше про подію:

Фестиваль відбудеться в кращих європейських традиціях підготовки до Дня святого Миколая та різдвяних свят.

На відвідувачів фестивалю чекає виставка авторської ляльки та ведмедиків Тедді з різних країн світу, святкування дня народження Вінні Пуха, виставка-ярмарок авторських творів мистецтва кращих майстрів лялькового справи, майстер-класи зі створення ведмедиків і ляльок.

Також пройде майстер-шоу кращих шоколатьє і майстрів кондитерських справ, смачні дегустації і море шоколадного фондю з екзотичними фруктами; унікальна виставка японської імператорської ляльки, майстер-класи з ікебани, каліграфії та орігамі, аксесуарів і квітам з японської глини.

Відбудуться презентації колекцій ювелірних виробів, покази колекції виробів для домашнього декору зі шкіри та хутра від Діани Дорожкіної, демонстрація творів мистецтва з художнього скла, кришталя і кварцу від кращих склодувів Україні, виставка робіт Київського архітектурного клубу і лекція «Предмети мистецтва в сучасному інтер'єрі» ведучого українського архітектора Гліба Ушакова.

Окрім того, у Палаці дітей та юнацтва (а саме там проходитме фестиваль) гостей чекає концертна і розважальна шоу-програма за участю українських виконавців протягом усіх днів фестивалю, насичена програма смачних дегустацій, флеш-мобів, анімацій, театралізованих постановок, феєрверк метеликів та шоу вогню.

Джерело: УНН

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути