chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль сучасного мистецтва Art Territory

Дата події:23-24 травня 2015 р.
Місце події:м. Луцьк
Більше про подію:

Фестиваль сучасного мистецтва Art Territory: місто творціввідбудеться у Луцьку вже цими вихідними, 23-го та 24-го травня.

Art Territory організовує виконавчий комітет Луцької міської ради спільно з численними громадськими організаціями та активними лучанами.

«Проте жодної копійки з міського бюджету Луцька на захід не витратили», – наголосив перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев на прес-конференції, організованій сьогодні з приводу заходу.

Він розповів, що всі гроші, а це близько мільйона гривень – 998 тисяч, виділили європейські партнери. А все тому, що фестиваль відбуватиметься у рамках проекту «Спільна мережа співпраці у сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння», що реалізується у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007—2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства за підтримки Європейського Союзу.

Водночас Віра Кудрявцева, начальник Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, поділилася, що саму ідею фестивалю придумали ще в 2011-му році, але відтоді, аж до цієї весни, все ніяк не було можливості його зреалізувати. «Спочатку завадили події на Майдані, пізніше – ті трагічні події, які відбуваються на сході країни», – пояснила жінка.

Відмовлятися від фестивалю взагалі організатори не захотіли, бо ж сама ідея втілити щось подібне в життя у Луцьку – чудова, європейська. Тому почали активно працювати над тим, щоб «переробити» фестиваль із суто розважального на митецький, культурний.

Програму фестивалю можна переглянути на сайті заходу або ж у спільноті фестивалю на Фейсбуці.

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути