chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль традиційної української кухні та напоїв

Дата події:22-23 вересня 2012 р.
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України (с. Пирогів)
Більше про подію:

У розпал осені, коли земля щедро дарує врожай винограду та садовини, Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей столиці відвідати музей, де вони покуштують вишукану національну кухню та познайомляться з традиційними напоями.

Українська кухня має безліч смаків та рецептів, які збиралися протягом тисячоліть. Кухня кожний регіон має свій особливий рецепт, свою родзинку. Знаменита українська кухня стала вагомою частинкою культурної спадщини світу.

Всі українські свята супроводжувалися веселими піснями та запальними танцями. І цього разу до музею завітають фольклорні колективи з Києва, Броварів, з Миколаївської, з Черкаської та Чернігівської областей.

На Співочому полі музею відбудеться театралізоване дійство, де будуть представлені тематичні інсталяції мистецьких студій, конкурси, презентації виробників напоїв та лікарів-травників, майстер-класи.

А в кінці на всіх чекає етнодискотека.

Свято триватиме з 12:00 до 19:00.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути