chrome firefox opera safari iexplorer

Футбол «Літературна збірна України — Музична збірна Дніпропетровська»

Дата події:27 жовтня 2011 о 11:00
Місце події:Дніпропетровськ
Більше про подію:

Розпочавши з поразки 3:6 у своїй першій історичній футбольній грі проти «Збірної читачів Львова», свій другий матч у Харкові «Літературна збірна України» програла вже з рахунком 1:3. За своєю першою перемогою автори збірки «Письменники про футбол» вирушають до Дніпропетровська, де 27 жовтня пройдуть презентації збірки та унікальний футбольний матч із «Музичною збірною Дніпропетровська».

Юрій Андрухович, Андрій Бондар, Юрій Винничук, Сергій Жадан, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Олег Коцарев, Владімір Сергієнко, Сашко Ушкалов, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Артем Чех – саме такий склад має збірка «Письменники про футбол. Літературна збірна України», вона вийшла друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», а перший наклад сягнув 10 тисяч примірників.

Антологія містить фантастичні й реалістичні, трагічні й сатиричні, біографічно-публіцистичні та глибоко інтимні, але неодмінно «навколофутбольні» оповідання одинадцяти літературних форвардів України ХХІ сторіччя. У кожного із цих письменників свій «футбол», свої правила літературної гри — настільки різноманітні й непередбачувані, наскільки різноманітним та непередбачуваним може бути політ м’яча.

У Дніпропетровську зустрічі з авторами збірки «Письменники про футбол. Літературна збірна України» пройдуть 27 жовтня:
11:00 в Дніпропетровському національному університеті, 1-й корпус ДНУ, 9-й поверх, ауд. 908, пр. Гагаріна, 72.
13:00 автограф-сесія в новому приміщенні UA-Арт-крамниці «Білокнижник», вул. Червона 11.
17:00 футбольний матч Літературна Збірна України — Музична збірна Дніпропетровська. Комсомольський острів (футбольне поле в кінці Зоопарку).
20:00 презентація збірки «Письменники про футбол» в Арт-Центрі Квартира, вул. Червона площа, 3.
Участь приймуть Сергій Жадан, Сашко Ушкалов, Євген Положій, Ігор Зарудко.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі