chrome firefox opera safari iexplorer

Х міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка

Дата події:15 березня 2011 о 14:00
Місце події:Київ, Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Т.Шевченка, 12).
Більше про подію:

Конкурс проводиться у два етапи: І етап: районні конкурси — лютий 2011 року; ІІ етап: міський конкурс — 15 березня 2011 року. 

У конкурсі беруть участь учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які читають або виконують у музичному супроводі поезію Шевченка, твори інших авторів про Кобзаря, а також автори власних творів про поета.

На міський конкурс від району направляються два переможці районного конкурсу та два переможці конкурсу серед професійно-технічних навчальних закладів міста.

Учасники міського конкурсу представляють 1 твір на вибір: це може бути вірш Шевченка чи уривок з поетичного твору, твір іншого автора про Т.Г. Шевченка або власний вірш.

Виступи учасників конкурсу оцінюватимуться журі за критеріями: рівень виконавської майстерності, дикція, постановка голосу, сценічний образ, культура; для власних творів враховується ідея та зміст поезій, рівень поетичної майстерності.

Переможці отримають дипломи лауреатів та цінні подарунки.

Організаторами конкурсу є ГУ освіти і науки КМДА, Управління освіти Шевченківської районної у м. Києві ради (Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації), Національний музей Тараса Шевченка та Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути