chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія», Черкаси

Дата події:1-5 червня 2011 р.
Місце події:Черкаси, Дитячий парк
Більше про подію:

12 митців працюватимуть над створенням десяти скульптур Третього фестивалю дерев’яних скульптур «Древляндія», що стартує 1 червня в Дитячому парку в Черкасах. 
 
Серед скульпторів – як місцеві, так і запрошені митці. Більшість майстрів добре відомі черкасцям за роботами з минулорічних фестивалів «Древляндія», «Живий камінь» і «Крижталь». Однак цього разу організатори запросили і невідомих місцевій публіці митців. 

Минулого тижня відбулося жеребкування, за яким було визначено який майстер над якою скульптурою працюватиме. Так, головного героя казки Котигорошка витеше Віктор Крючков. Іван Фізер творитиме Вернигору, Антон Лубій – Крутивуса, Іван Лавриненко – Змія, Володимир Толстоп’ятов – Коваля, Євген Троценко – Грифа, Олександр Кутовий – Вернидуба, Микола Теліженко та Юрій Олійник – Батька Котигорошка, Владлен Караченцев – Матір Котигорошка, Микола Сенюта та Дмитро Бур’ян – Дідка маленького, що борода на сажень волочиться.

Дерево для скульптур уже заготовило КП «Дирекція парків». Заготовки із дуба мають висоту до 3 м, діаметр 70-80 см.

Нагадаємо, що виготовлення скульптур супроводжуватиме театралізоване відкриття 1 червня о 14.30, проведення майстер-класів з хореографії та ігрових програм з вихованцями багатопрофільного молодіжного центру – о 15.00. 

Також 2, 3 і 4 червня з 15.00 до 16.00 перед черкасцями виступатимуть учні дитячих музичних шкіл. Закриття фестивалю – 5 червня о 14.30.

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути