chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія», Черкаси

Дата події:1-5 червня 2011 р.
Місце події:Черкаси, Дитячий парк
Більше про подію:

12 митців працюватимуть над створенням десяти скульптур Третього фестивалю дерев’яних скульптур «Древляндія», що стартує 1 червня в Дитячому парку в Черкасах. 
 
Серед скульпторів – як місцеві, так і запрошені митці. Більшість майстрів добре відомі черкасцям за роботами з минулорічних фестивалів «Древляндія», «Живий камінь» і «Крижталь». Однак цього разу організатори запросили і невідомих місцевій публіці митців. 

Минулого тижня відбулося жеребкування, за яким було визначено який майстер над якою скульптурою працюватиме. Так, головного героя казки Котигорошка витеше Віктор Крючков. Іван Фізер творитиме Вернигору, Антон Лубій – Крутивуса, Іван Лавриненко – Змія, Володимир Толстоп’ятов – Коваля, Євген Троценко – Грифа, Олександр Кутовий – Вернидуба, Микола Теліженко та Юрій Олійник – Батька Котигорошка, Владлен Караченцев – Матір Котигорошка, Микола Сенюта та Дмитро Бур’ян – Дідка маленького, що борода на сажень волочиться.

Дерево для скульптур уже заготовило КП «Дирекція парків». Заготовки із дуба мають висоту до 3 м, діаметр 70-80 см.

Нагадаємо, що виготовлення скульптур супроводжуватиме театралізоване відкриття 1 червня о 14.30, проведення майстер-класів з хореографії та ігрових програм з вихованцями багатопрофільного молодіжного центру – о 15.00. 

Також 2, 3 і 4 червня з 15.00 до 16.00 перед черкасцями виступатимуть учні дитячих музичних шкіл. Закриття фестивалю – 5 червня о 14.30.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі