chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах у дереві оживають герої казки «Котигорошко». ФОТО

02 червня 2011 о 15:01

У Черкасах стартував Третій фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія». Цього року майстри з Черкас, Києва, Львова, Канева та Моринців працюють над героями казки «Котигорошко», повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

Відвідувачі фестивалю можуть бачити, як звичайна колода перетворюється на скульптуру. Вже 5 червня Дитячий парк, що у центрі міста, прикрасять Котигорошко, Крутивус, Вернидуб, Вернигора, Змій, Дід «Ох», батько й матір Котигорошка.

– Казку про Котигорошка, який боровся зі злим Змієм, пам’ятаю ще з дитинства і тоді на мене вона справила неабияке враження. Мені хочеться, щоб дітки, які відвідуватимуть черкаський парк, могли брати приклад з Котигорошка – попри будь-які обставини робити добрі справи, бути такими ж мужніми й сильними, – розповідає один з організаторів фестивалю, директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

По завершенню фестивалю журі визначить найкращу скульптуру. За перше місце митець отримає 7 тисяч гривень, за друге – 5, за третє – 3 тисячі.

Нагадаємо, фестиваль дерев’яної скульптури «Древляндія» проходить у Черкасах уже третій рік поспіль. Темами попередніх «Древляндій» були «Золотий ключик» та «Мауглі».

Виготовлені під час минулих фестивалів дерев’яні скульптури нині прикрашають парки міста, а тварин з «Мауглі» розмістили у міському зоопарку.

Фото Ігоря Бутенка

«Рідна країна»

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути