chrome firefox opera safari iexplorer

ІV фестиваль аматорського мистецтва «Вйо, Кобеляки»

Дата події:2-3 липня 2011 року
Місце події:м. Кобеляки, Полтавська обл.
Більше про подію:

«Вйо, Кобеляки» — це фестиваль аматорського мистецтва, що вже четвертий рік поспіль пройде в місті Кобеляки, що на Полтавщині 2 — 3 липня 2011 року. Дійство відбувається на мальовничому березі річки Ворскла і об'єднує навколо себе аматорів з усіх куточків нашої Країни. Серед представників різних видів мистецтв, представлених на фестивалі, можна зустріти музикантів і письменників, поетів і фотографів, письменників і режисерів. Єдине що вирізняє цих митців серед інших, це те що вони аматори. Аматори з великої літери і в кращому сенсі цього слова.

Хто такі аматори? Аматори це люди, які мають певну освіту та професію, досить вдало нею займаються і заробляють на хліб, а у вільний від роботи час мають хобі. Таким хобі може бути збирання марок, по-клейка моделей літаків, фотографія, написання літературних творів, складання і виконання пісень і навіть знімання кіно.

Фестиваль аматорського мистецтва «Вйо, Кобеляки» збирає навколо себе саме таких людей. І якщо ви бажаєте відчути неа собі вплив цього духу свободи творчості, або просто провести пару вихідних днів на свіжому повітрі в оточенні приємних людей і несподіваного мистецтва, приїжджайте в Кобеляки. 2-3 липня. Субота – неділя на березі річки. Почніть як глядач, а потім хто знає – можливо наступного року ви самі станете учасником цього фестивалю.

Програма 4-го фестистивалю аматорського мистецтва «Вйо Кобеляки»

2 липня (субота)

з 9.00 Установка звукового та світлового обладнання
Оформлення місця проведення, облаштування виставкових та торгових майданчиків, розбиття наметового містечка встановлення атракціонів Зустріч та розміщення гостей фестивалю

14.00 — 17.00 виступи місцевих колективів
18.00 Офіційне відкриття фестивалю. Вступне слово представників влади.
18.15 -23.00 Виступи запрошених гостей
23.00 — 0.00 Дискотека

3 липня (неділя)

0.00 — 3.00 (мала сцена) Літературні читання, акустична музика, кінопокази
10.00 — 17.00 Спортивні змагання, розваги, Виступ місцевих колективів
17.00 — 21.45 Виступи творчих колективів
21.45 Офіційне закриття фестивалю (Промова представників влади. привітання з днем міста)
22.00 Святковий салют.
22.10 — 0.00 Дискотека

Джерело: thisisukraine.org

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі