chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Україні стартує Міжнародний фестиваль оперного мистецтва

14 листопада 2012 о 09:03

Завтра, 14 листопада, у Львові відбудеться урочисте відкриття 12-го Міжнародного фестивалю оперного мистецтва, який цьогоріч присвячений 140-річчю від дня народження Соломії Крушельницької.

О 18:00 він розпочнеться оперою «Мадам Батерфляй».

Про це повідомляє ЗІК з посиланням на прес-службу ЛМР.

У переліку фестивальних подій: оперні та балетні вистави, великий гала-концерт за участю провідних артистів і диригентів України та переможців першого і четвертого конкурсів оперного мистецтва.

Нагадаємо, цьогоріч святкують 140 років від дня народження Соломії Крушельницької – оперної діви світового масштабу, чиї успіхи на оперних сценах світу стали успіхами і визнанням української культури, музики та мистецтва.

Міжнародний фестиваль оперного мистецтва ім. С. Крушельницької, який вже 12-ий рік поспіль відбувається у Львівській опері та включений до календарного плану заходів, що фінансуються управлінням культури з міського бюджету, стане ще однією нагодою вшанувати пам’ять знаменитої співачки.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути