chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві розпочався фестиваль альтернативного мистецтва «Павлов-фест»

17 вересня 2012 о 12:41

У столиці стартував Другий Київський фестиваль альтернативного мистецтва людей з інвалідністю «Павлов-фест». Він триватиме до 23 вересня, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

У суботу у парку поблизу арки Дружби Народів відбулося урочисте відкриття фестивалю. Під відкритим небом кияни та гості міста мали можливість подивитися концерт, експозицію творчих робіт учасників «Павлов-фесту», взяти участь у майстер-класах з арт-терапії, ритмо-терапії та інтуїтивного танцю.

Протягом наступних днів фестивалю діти та молодь з функціональними обмеженнями демонстрування свій талант і здібності на різних столичних майданчиках. Так, 17 вересня о 17:00 у приміщенні театру «Колесо» відбудеться вистава «Ювілей» за п’єсою Антона Чехова. Подивитися комедійну виставу глядачів запрошує театральна студія «Будьмо» Київської міської психоневрологічної лікарні № 1. Також о 19:00 на літній сцені Маріїнського парку відбудеться вистава-диптих «Відображення». Дві музично-драматичні постановки «Маленькі історії великого міста» та «Стіна» покаже театр «Паростки» спілки матерів розумово відсталих дітей «Сонячний промінь».

19 вересня у рамках «Павлов-фесту» у Київській міській психоневрологічній лікарні № 1, за адресою: вул. Фрунзе, 103, відбудеться акція «День відкритих дверей». О 12:00 у парковій зоні клубу лікарні розпочнеться вистава «Предложение» театру «Будьмо». Також відвідувачі зможуть побачити презентацію виставки-вернісажу брют-мистецтва, виступи музичних гуртів та фотовиставку.

Крім того, під час фестивалю учасники матимуть можливість відвідати навчальні майстер-класи та поспілкуватися з однолітками з інших міст Україна. Також у рамках «Павлов-фесту» відбудеться низка конференцій та круглих столів за участю медичної громадськості, митців та меценатів.

Завершиться фестиваль грандіозним святом для усіх учасників, яке відбудеться 23 вересня у кубі психоневрологічної лікарні № 1.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути