chrome firefox opera safari iexplorer

IV Свято сиру і вина у Львові

Дата події:18-20 жовтня 2013 р.
Місце події:площа перед Львівським палацом мистецтв
Більше про подію:

Уже традиційно місцем зустрічі гурманів усієї України стане IV Свято сиру і вина, яке відбудеться у Львові 18-20 жовтня на площі перед Львівським палацом мистецтв.

Протягом трьох днів свята пройде Ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, працюватиме арт-майстерня. Свято сиру і вина гарантує задоволення для всіх!

Головним винним партнером цьогорічногосвятавиступаєєдинеісторичне шато країни «Виноробне господарство Князя П.М. Трубецького».

Минулого року на Святі сиру і вина вперше опанували давнє мистецтво давлення винограду. Організатори, відомі художники і ресторатори, а також гості заходу подавили ногами близько тонни винограду. Таким чином, на Святі сиру і вина започаткували традицію виробництва фестивального вина, яке відстоювалось протягом року.

Отож, на IV Святі Сиру і Вина кожен матиме ексклюзивну можливість скуштувати фестивального вина урожаю 2012 року та потрапити на Велику давильню винограду.

cheeseandwine.com.ua

 cheeseandwine.com.ua

Невід’ємною частиною проведення кожного Свята сиру і вина є дегустації від провідних винних брендів. Цьогоріч, крім традиційних дегустацій, відбудеться дегустація для рестораторів від «Виноробного господарства князя П. Н.Трубецького».

Виноробні Трубецького вже понад 120 років, після глобальної реконструкції старовинних галерей винних підвалів, споруд 1900 року та дегустаційних залів, єдине історичне шато країни приймає туристів та виробляє якісні натуральні українські вина виключно з винограду, вирощеного на власних виноградниках.

Традиційно на Святі сиру і вина відзначать День сирника. На території Свята усіх охочих пригостять смачним львівським сирником, який спечуть за давнім рецептом!

Новинками цьогорічного Свята сиру і вина стане представлення колекції одягу та аксесуарів з винних корків «WineKorkArtStyle» та мистецько-музичні інсталяції із використанням винних пляшок.

Вразить усіх і генеральний партнер свята «Львівська свічкова мануфактура», яка спеціально до IV Свята сиру і вина виготовить сирні свічки, ексклюзивні підсвічники з винних пляшок та підсвічники із винних бочок.

Цікавою і насиченою буде програма і для дітей. Їм запропонують захоплюючі атракції від краківського театру «Вагабунда», майстер-класи з виготовлення сирних коників та інші забави.До того ж працюватиме арт-майстерня, святкова пошта «Зі Львова з любов’ю», за допомогою якої можна буде відправити Art-листівки та поділитися враженнями із близькими.

IV Свято сиру і вина стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, побувати на винних дегустаціях та скуштувати найрізноманітніші види сиру і насолодитися вином від кращих виробників.

Організатор: компанія «Дік-Арт»

Сайт свята: www.cheeseandwine.com.ua

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі