chrome firefox opera safari iexplorer

В жовтні відбудеться Перше національне свято сиру

17 вересня 2013 о 12:35

Скуштувати десятки сортів сиру та вибрати найкращий до смаку, навчитися готувати оригінальні піци та інші страви, зіграти в молочний боулінг та сплести сулугуні — все це і багато чого іншого можна буде спробувати 19-20 жовтня в столичному експоцентрі під час Першого національного свята сиру.

Cоціальний проект «Я люблю молоко» для свята обрав формат країни, в кожній з чотирьох провінції якої на відвідувачів чекатимуть презентації та цікаві програми. Провідні виробники сиру та вин з України і закордону запропонують продегустувати свою продукцію.

Господинь запросять на кулінарні майстер-класи та до сцени, де готуватимуть піцу. На учасників свята також чекатимуть конкурс на знання сортів сирів, родео і різноманітні розваги.

Не забули й про дітей. Батьки зможуть порадувати малечу іграшками від «Чіко» та «Фрея», конструкторами «Лего», аквагримом, молочним боулінгом та навіть разом подоїти корову.

Гостей свята частуватимуть фондю з крекерами. Кожний зможе загадати бажання, написати його та повісити на спеціальне дерево, або знайти побажання в сирних паличках.

Це вже не перший захід, що проводить Асоціація виробників молока для представлення молочної продукції. АВМ заснована Андрієм Дикуном у квітні 2009-го року і на сьогодні об’єднує понад сімдесят молочнотоварних ферм. Всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко» реалізується АВМ з травня минулого року. Його мета — популяризувати молоко і молочні продукти.

Джерело: "День"
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути