chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт творів Кирила Стеценка у київському музеї Павла Тичини

Дата події:17 травня 2013 о 18:00
Місце події:Музей Павла Тичини
Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Більше про подію:

17 травня о 18:00 з нагоди Міжнародного дня музеїв, а також у переддні відзначення дня народження відомого українського композитора, товариша Павла Тичини — Кирила Григоровича Стеценка, в музеї Павла Тичини відбудеться концерт творів цього непересічного діяча української культури.

Його музичні твори назавжди залишилися не лише в українській, а в європейській музичній скарбниці. Сьогодні вони є не лише уособленням національної культури, а й віддзеркаленням нашої історії.

Павло Тичина у 1920-му році мандрував по правобережній Україні разом з капелою Кирила Стеценка, лишив цікаві записи про цю подорож, про концерти, про самого керівника капели. 30 квітня — 1 травня 1922 року Павло Тичина був у Веприку на похоронах свого друга...

17 травня 2013 року ми зможемо душею доторкнутися до невмирущої музики Кирила Стеценка.

Концерт виконає Арсен Яковенко.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі