chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Забуті вокальні шедеври Франца Шуберта»

Дата події:16 січня 2014 о 17:00
Місце події:ЦДАМЛМ України: вул. Володимирська, 22-А, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід)
Більше про подію:

У конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудеться четвертий концерт із циклу «ЗАБУТІ ВОКАЛЬНІ ШЕДЕВРИ ФРАНЦА ШУБЕРТА» за участю лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів Вікторії Заболоцької та піаніста, музичного критика Олександра Москальця.

Артисти вже тричі – 21 березня, 26 вересня та 19 листопада 2013 р. – виступали в залі архіву-музею з виконанням творів відомого австрійського композитора Франца Шуберта (1797–1828). Продовжуючи цикл концертів, у програмі цієї зустрічі – 12 пісень Франца Шуберта, які ще не виконувалися в архіві-музеї.

У задумах музикантів виконати всі його камерно-вокальні твори.

Олександр Москалець: «Ці твори рідко з’являються у концертних програмах, навіть за кордоном. Шуберт створював пісні протягом всього життя. Загальна кількість його опусів для голосу з фортепіано сягає майже 800 назв. Ще нікому не вдалося проспівати їх усі...»

Вхід вільний.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі