chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародна виставка катерів і яхт IBYS

Дата події:17-19 травня 2012 р.
Місце події:Ресторанно-готельний комплекс і яхт-клуб «Червона калина» (парк Дружби Народів, пр-т Ватутіна, м. Київ, Україна)
Більше про подію:

17-19 травня в Києві відбудеться друга Міжнародна демо-виставка катерів і яхт IBYS, яка представить кращі моделі водно-моторної техніки, обладнання та аксесуари для яхт, катерів і човнів, послуги з утримання та обслуговування водного транспорту, його страхування і логістики.

Виставка-демонстрація IBYS поєднує водну і берегову експозиції водного транспорту.

Завдяки цьому відвідувачі мають унікальну можливість не тільки побачити найкращі моделі яхт, катерів, човнів, гідроциклів та іншої водної техніки, а й взяти участь у тест-драйві: випробувати їх у дії прямо на виставці. Прогулянка по воді ні з чим не зрівняється за багатством вражень — це відпочинок для душі і тіла.

IBYS — це свято для відвідувачів, які оцінять класичні моделі яхт і катерів з перевіреною репутацією. Виставка збере постачальників, виробників і дистриб'юторів водно-моторної техніки, які представлять кращі зразки водного транспорту, вишукано оформлені і укомплектовані потужними двигунами.

Дебютна виставка IBYS пройшла в 2011 році з великим успіхом. Вона показала, що інтерес українців до водно-морському транспорту та активного відпочинку на воді високий і все більше людей віддають перевагу свободі водної стихії міській метушні. Виставка зібрала велику кількість відвідувачів, що активно цікавляться водною технікою і тенденціями цього ринку в Україні.

IBYS відбудеться на території ресторанно-готельного комплексу і яхт-клубу «Червона калина» (парк Дружби Народів, пр-т Ватутіна, м. Київ, Україна).

Дізнатися про виставку більше і замовити безкоштовне запрошення можна на офіційному сайті виставки: www.ibys.info.

Організатори — Київський міжнародний контрактовий ярмарок та яхт-клуб «Червона калина».

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути