chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародна виставка катерів і яхт IBYS

Дата події:17-19 травня 2012 р.
Місце події:Ресторанно-готельний комплекс і яхт-клуб «Червона калина» (парк Дружби Народів, пр-т Ватутіна, м. Київ, Україна)
Більше про подію:

17-19 травня в Києві відбудеться друга Міжнародна демо-виставка катерів і яхт IBYS, яка представить кращі моделі водно-моторної техніки, обладнання та аксесуари для яхт, катерів і човнів, послуги з утримання та обслуговування водного транспорту, його страхування і логістики.

Виставка-демонстрація IBYS поєднує водну і берегову експозиції водного транспорту.

Завдяки цьому відвідувачі мають унікальну можливість не тільки побачити найкращі моделі яхт, катерів, човнів, гідроциклів та іншої водної техніки, а й взяти участь у тест-драйві: випробувати їх у дії прямо на виставці. Прогулянка по воді ні з чим не зрівняється за багатством вражень — це відпочинок для душі і тіла.

IBYS — це свято для відвідувачів, які оцінять класичні моделі яхт і катерів з перевіреною репутацією. Виставка збере постачальників, виробників і дистриб'юторів водно-моторної техніки, які представлять кращі зразки водного транспорту, вишукано оформлені і укомплектовані потужними двигунами.

Дебютна виставка IBYS пройшла в 2011 році з великим успіхом. Вона показала, що інтерес українців до водно-морському транспорту та активного відпочинку на воді високий і все більше людей віддають перевагу свободі водної стихії міській метушні. Виставка зібрала велику кількість відвідувачів, що активно цікавляться водною технікою і тенденціями цього ринку в Україні.

IBYS відбудеться на території ресторанно-готельного комплексу і яхт-клубу «Червона калина» (парк Дружби Народів, пр-т Ватутіна, м. Київ, Україна).

Дізнатися про виставку більше і замовити безкоштовне запрошення можна на офіційному сайті виставки: www.ibys.info.

Організатори — Київський міжнародний контрактовий ярмарок та яхт-клуб «Червона калина».

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі