chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародна виставка породистих кішок

Дата події:12-13 березня 2011 р.
Місце події:Київ, вул. Ірининська, 6
Більше про подію:

На цій виставці вперше в Україні покажуть африканську кішку Сококе.

Зараз у світі існує близько сотні кішок цієї породи, і лише деякі з них придатні до розведення. Ці красиві, схожі на гепардів, тварини були вивезені з Кенії, і це врятувало їх від повного вимирання.

Крім цього, на виставці пройде шоу рудих котів під назвою «Спілка рудих».

V-VI Міжнародна виставка породистих кішок — найбільша в Україні. У цьому році в ній візьмуть участь 230 кішок 50 різних порід зі 160 розплідників. Країни учасниці — Ізраїль, Польща, Росія, Білорусія. Румунія, Україна. 

Виставка буде проходити з 10.00 до18.00.

Вхід: для дітей — 10 гривень, для дорослих — 35 гривень.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути