chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців ІІ Міжнародного Українського Літературного конкурсу «Козацька Балачка»

Дата події:04 червня 2012 о 12:00
Місце події:Мамаєва Слобода (Київ, вул. М.Донця,2)
Більше про подію:

Вельмидостойна громадо! Панове товариство!

Числа 4, місяця червня, року Божого 2012, у 103-ю річницю з дня народження всесвітньознаного українського письменника Олександра ІЛЬЧЕНКА, автора химерного роману з народних вуст «Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і Чужа Молодиця», в козацькому-таки селищі «Мамаєва Слобода» відбудеться нагородження переможців ІІ Міжнародного Українського Літературного конкурсу «Козацька Балачка».

Поціновувачі українського слова вже знають, що 7 квітня 2012 року, на Благовіщеня, Козацька Спадкова Республіка на «Мамаєвій Слободі» оголосила результати ІІ Міжнародного Українського Літературного конкурсу «Козацька Балачка». Україна дізналася Благу Звістку — переможцем конкурсу став роман «Криничар», відомого українського письменника Мирослава Дочинця.

Окремо Оргкомітет конкурсу нагородив спеціальною відзнакою «Козацька Балачка рекомендує» роман Радія Радутного «Важка чоловіча робота» та роман Марії Морозенко «Сторінки діаріуша Самійла Зорки».

Отже, пані та панове, щиро запрошуємо всіх, в кого в жилах ще бурлить та нуртує горда козацька кров наших прадідів, відвідати урочисте нагородження переможця та лауреатів «Козацької Балачки», яке відбудеться 4 червня 2012 року о 12-00 на «Мамаєвій Слободі».

Нагородження відбудеться на козацькому колі. В родовому козацькому дубовому гаю, біля підніжжя кургану з кам`яним скіфським воїном «Мамаєм», поруч з книгарнею українського слова «Шабля Козака Мамая» імені Олександра Ільченка, будуть розстелені строкаті рядна, а в казанах буде варитись справжній козацькій куліш. Всі охочі зможуть, разом з переможцем «Козацької Балачки», в родинному колі не тільки скуштувати куліш, але й в невимушеній атмосфері побалакати з переможцем.

Цього ж таки дня, на козацькому колі, буде оголошено про початок ІІІ Міжнародного Українського Літературного конкурсу «Козацька Балачка».

З належною шанобою,

Голова конкурсу «Козацька Балачка»

Козак Корсунського куреня
Війська Запорозького Низового Іван Ільченко
Нехай славиться земля наша, наречена нашими прадідами від віків Україною!

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі