chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців конкурсу «Благодійник року-2010»

Дата події:16 грудня 2010 о 18:00
Місце події:Київ, вул. Терещенківська, 15-17 (Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків)
Більше про подію:

Національний конкурс «Благодійник року-2010» ставить за мету поширення благодійництва як суспільно-важливого феномену в Україні через підтримку та заохочення благодійних ініціатив. 

Ці ініціативи можуть здійснюватись будь-якою юридичною чи фізичною особою, незалежно від розмірів її статку чи соціального статусу. 

Організатори конкурсу бачать своїм завдання поліпшити можливості ведення благодійництва усім, щоб конкурс став колективним надбанням всієї спільноти українських благодійників не заради скороминучого марнославства, а сталості благодійництва для майбутнього розвитку країни.

Тел. для довідок (044) 229 46 62.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути