chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців конкурсу «Благодійник року-2010»

Дата події:16 грудня 2010 о 18:00
Місце події:Київ, вул. Терещенківська, 15-17 (Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків)
Більше про подію:

Національний конкурс «Благодійник року-2010» ставить за мету поширення благодійництва як суспільно-важливого феномену в Україні через підтримку та заохочення благодійних ініціатив. 

Ці ініціативи можуть здійснюватись будь-якою юридичною чи фізичною особою, незалежно від розмірів її статку чи соціального статусу. 

Організатори конкурсу бачать своїм завдання поліпшити можливості ведення благодійництва усім, щоб конкурс став колективним надбанням всієї спільноти українських благодійників не заради скороминучого марнославства, а сталості благодійництва для майбутнього розвитку країни.

Тел. для довідок (044) 229 46 62.

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути