chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація нового роману Наталки Сняданко, Вінниця

Дата події:09 червня 2011 о 18:00
Місце події:Вінниця, Книгарня "Є" (просп. 50-річчя Перемоги, 26)
Більше про подію:

На новий роман Сняданко численні шанувальники її творчості чекали довго. І авторка, розпочавши захопливу гру з національними, культурними, віковими й сексуальними стереотипами у своїх минулих творах, у новому романі «Гербарій коханців», мабуть, перевершила саму себе.

«Чи можливо заснувати чоловічий гарем? А в Україні?» – саме такі неординарні питання ставить Наталка Сняданко й з кожною сторінкою роману відповідає, що можливо все. Особливо, коли жінка знає собі ціну, не зважає на традиції й обирає своїм гаслом незалежність, тому що, на думку суспільства того часу, це така ж вада як і фізичні та сексуальні непересічності коханців з чоловічого гарему.

Автор передмови до «Гербарію коханців» письменник, музикант та художник Юрко Іздрик прочитавши роман Сняданко був вражений: «Свого часу я характеризував феномен Сняданко, як анти-Забужко. Однак новий роман Наталки Сняданко – такого ґатунку, що в українській жіночій прозі його взагалі нема з чим порівняти. Це не колекція любовних історій, а дійсно гербарій певних людських типів з дивними, часом кафкіанськими стосунками між ними».

Літератор Тарас Прохасько прочитавши «Гербарій коханців» відмітив внутрішню свободу письменниці: «Наталка Сняданко захоплює своєю внутрішньою свободою. Здається, вона настільки відважна, що пише тільки так, як їй хочеться. Вона розповідає своє. І тому ми сідаємо, замовкаємо і слухаємо».

27 вересня

Інші дати
Народився Микола Надемський
(1892, м. Київ – 1937) – український актор театру та кіно, театральний режисер. Зіграв понад 57 ролей в кіно («Звенигора», «Арсенал», «Земля» та ін).
Розгорнути
Народився Григорій Світлицький
(1872, м. Київ, - 1948) - український художник, майстер світлових контрастів.  Автор картин "Місячна ніч в Україні", "Місячна соната", "Листя шелестить", "Зійшов місяць", "Рідний край".
Розгорнути
Народився Олександр Вербицький
(1875,  м. Севастополь - 1958) - український архітектор, автор проекту сучасної споруди залізничного вокзалу в місті Києві.
Розгорнути
Народився Лев Силенко
(1921 – 2008) – філософ, релігійний діяч. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри). Автор книги «Мага Віра» - священної книги РУНВіри.
«Людина, яка не любить свою Вітчизну, втратила все»
Розгорнути